//


Promocje


PROMOCJE !

kup w Salonie lub online: https://libelle.vouchercart.com

Masaż Gorącymi Kamieniami + peeling całego ciała + Kapsuła SPA 130 zł
Masaż Masłem SHEA + peeling całego + Kapsuła SPA 100 zł
Masaż Gorącą Czekoladą + peeling całego + Kapsuła SPA 110 zł

Masaż Relaksacyjny Klasyczny 100 zł

Masaż Świecą  aromatyczną 110 zł

Przedłużanie Rzęs 1:1  99 zł

NOWOŚCI !

Rzęsy 2D/3D 150 zł

korekta 2D/3D: 120 zł

1:1, 2D i 3D to najpopularniejsza metoda zagęszczania i przedłużania rzęs. Daje najbardziej naturalny efekt (zagęszcza, wydłuża, przyciemnia). Decydują się na niego panie, które chcą zaoszczędzić czas przy wykonywaniu codziennego makijażu (nie trzeba używać maskary), często uprawiają sport (makijaż nie rozmazuje się) czy są uczulone na kosmetyki do malowania oczu oraz oczekują delikatnego, ale widocznego efektu
Przeciwwskazania:
Przedłużanie rzęs jest bardzo popularne wśród klientek gabinetów kosmetycznych. Jednak nie wszyscy mogą skorzystać z tego rodzaju upiększania. Całkowity brak naturalnych rzęs wyklucza stosowanie tego typu metod. Podobnie jak choroby oczu – zaćma, jaskra, zapalenie spojówek, zespół suchego oka, ropne zapalenie, opryszczka powiek, stany zapalne skóry powiek, infekcje bakteryjne i wirusowe oraz infekcje grzybicze oka.

– BB Glow – trwałe rozświetlenie twarzy: 200 zł

————————————————————————————————-

Rabaty za polecenia!

Jeśli osoba z Twojego polecenia (która jeszcze nie korzystała z naszych usług) powoła się na Twoje nazwisko i skorzysta z usług salonu to otrzyma od nas 10% rabatu na dowolny zabieg, Ty zaś za polecenie nas otrzymasz 15 % rabatu na dowolny zabieg.

 —————————————————————————————–

Pomysł na prezent! VOUCHER – online kliknij

Wyjątkowy VOUCHER na zabiegi w Libelle to doskonały pomysł na obdarowanie bliskich osób, partnerów biznesowych czy pracowników. Voucher można zakupić na konkretny zabieg lub na dowolnie wybraną kwotę,  która umożliwi osobie obdarowanej podjąć decyzje na jakie zabiegi przeznaczy prezent.

——————————————————————————————-

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.