//


Mezoterapia mikroigłowa

NOWOŚĆ

Mezoterapia mikroigłowa -tzw.: „Wampirzy lifting” – ulubiony zabieg gwiazd – stał się hitem dzięki Kim Kardashian.

Zabieg mezoterapii mikroiglowej wykonuje się za pomocą urządzenia Derma pen, które w kontrolowany sposób uszkadza naskórek w postaci mikro nakłuć za pomocą cieniutkich igiełek do maksymalnie 2,5 mm w głąb skóry. Dzięki tym właśnie mikro nakłuciom znacznie zwiększa się przenikanie substancji aktywnych wykorzystywanych w zabiegu. Po zabiegu następuje szybka regeneracja, skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd oraz poprawia swój stan.

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii polegający na mikronakłuwaniu skóry za pomocą derma pena w celu celowego jej uszkodzenia.

Metoda ta jest nazywana mianem terapii indukcyjnej tworzenia się kolagenu, ponieważ stymulacja skóry właściwej prowadzi do powstawania w niej nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz jej następczą przebudowę (remodelling) regeneracja i odmłodzenie.

Nakłuwanie skóry za pomocą igieł o odpowiedniej długości ( od 0,5 do 2,5 mm) powoduje w jej obrębie mikrourazy  i mikrokrwawienia. W wyniku tego dochodzi do uwolnienia z krwi czynników wzrostu co ma kluczowe znaczenie w procesie regeneracji tkanek.  Czynniki wzrostu uwalniane w skórze przyspieszają dzielenie i rozwój komórek oaz stymulują komórki macierzyste i fibroblasty. Zostaje przyspieszony proces regeneracji i odbudowy tkanek.

Proces regeneracji skóry jej przebudowy i tworzenia nowego kolagenu trwa przez okres kilku tygodni po zabiegu.

Zabiegi:

  • TWARZ – cena: 170 zł
  • TWARZ – SZYJA – cena: 200 zł
  • TWARZ-SZYJA-DEKOLT – cena: 250 zł
  • PIERSI – od 200 zł
  • DŁONIE – 100 zł
  • znieczulenie do zabiegu – cena: 10 zł

BB GLOW

*Na czym polega BB Glow?

BB Glow to zabieg polegający na pigmentacji skóry twarzy. Do tej pory korzystano z dorobku pigmentacji medycznej, która była zbawienna w powrocie do normalnego życia np. po wypadku czy poważnej operacji, gdy chcieliśmy ukryć blizny. – Doszliśmy do etapu, gdzie potrafimy zrekonstruować brodawkę sutkową czy wyrównać kontur ust. Teraz poszliśmy o krok dalej, tworząc BB Glow. Dzięki temu zabiegowi możemy skutecznie zlikwidować drobne blizny czy przebarwienia, takie jak piegi, ślady po trądziku, przebarwienia posłoneczne czy spowodowane fotostarzeniem (tzw. plamy starcze). Po wprowadzeniu specjalnych preparatów, koloryt skóry jest wyrównywany, zatem wszelkie nierówności zostają ukryte.
Jednorazowym efektem zabiegu jest delikatne rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu utrzymujące się od 6 do 12 miesięcy. Bezpośrednio po BB Glow należy unikać promieni słonecznych przez około dwa tygodnie. Zaleca się, by zabieg wykonywać w serii oraz stosować zabiegi przypominające. Dzięki temu efekt będzie się utrzymywał, a my będziemy wglądać świeżo.

*Jakie są przeciwwskazania do mezoterapii BB Glow:
-ciąża i okres laktacji
-ostre choroby zakaźne
-skłonność do powstawanie blizn i bliznowców
-nowotwory
-nieleczona cukrzyca
-choroby i zranienia skóry w miejscu zabiegowym
-zaburzenia krzepnięcia krwi oraz choroby krwi
-aktywny trądzik
-alergia na składniki
-ogólnie złe samopoczucie w dniu zabiegu

Cena:

BB Glow – trwałe rozświetlenie twarzy: 200 zł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.