//


Mezoterapia mikroigłowa

NOWOŚĆ

Mezoterapia mikroigłowa -tzw.: „Wampirzy lifting” – ulubiony zabieg gwiazd – stał się hitem dzięki Kim Kardashian.

Zabieg mezoterapii mikroiglowej wykonuje się za pomocą urządzenia Derma pen, które w kontrolowany sposób uszkadza naskórek w postaci mikro nakłuć za pomocą cieniutkich igiełek do maksymalnie 2,5 mm w głąb skóry. Dzięki tym właśnie mikro nakłuciom znacznie zwiększa się przenikanie substancji aktywnych wykorzystywanych w zabiegu. Po zabiegu następuje szybka regeneracja, skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd oraz poprawia swój stan.

Mezoterapia mikroigłowa to zabieg z dziedziny medycyny estetycznej i kosmetologii polegający na mikronakłuwaniu skóry za pomocą derma pena w celu celowego jej uszkodzenia.

Metoda ta jest nazywana mianem terapii indukcyjnej tworzenia się kolagenu, ponieważ stymulacja skóry właściwej prowadzi do powstawania w niej nowych włókien kolagenowych i elastyny oraz jej następczą przebudowę (remodelling) regeneracja i odmłodzenie.

Nakłuwanie skóry za pomocą igieł o odpowiedniej długości ( od 0,5 do 2,5 mm) powoduje w jej obrębie mikrourazy  i mikrokrwawienia. W wyniku tego dochodzi do uwolnienia z krwi czynników wzrostu co ma kluczowe znaczenie w procesie regeneracji tkanek.  Czynniki wzrostu uwalniane w skórze przyspieszają dzielenie i rozwój komórek oaz stymulują komórki macierzyste i fibroblasty. Zostaje przyspieszony proces regeneracji i odbudowy tkanek.

Proces regeneracji skóry jej przebudowy i tworzenia nowego kolagenu trwa przez okres kilku tygodni po zabiegu.

Zabiegi:

  • TWARZ – cena: 170 zł
  • TWARZ – SZYJA – cena: 200 zł
  • TWARZ-SZYJA-DEKOLT – cena: 250 zł
  • PIERSI – od 200 zł
  • DŁONIE – 100 zł
  • znieczulenie do zabiegu – cena: 10 zł

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.