//


Partner/RODO

PARTNER LIBELLE
Wszystkie nasze grafiki, reklamy, ulotki, plakaty, foldery i wizytówki przygotowuje Firma:

MAXGgraphix – reklama, grafika, lay-out
dark1s@maxgraphix.eu

POLECAMY !!!
———————————————————————————-

RODO  w Libelle
Administratorem Państwa danych jest Salon Kosmetyczny Libelle z siedzibą w Bieruniu przy ul. Słowackiego 12.
Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (tzw. „RODO”).

Zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez firmę: Salon Kosmetyczny Libelle Katarzyna Iwańska z siedzibą w Bieruniu przy ul. Słowackiego 12 oraz współpracującą z nią firmę Ireneusz Iwański Firma Usługowo Handlowa  z siedzibą w Bieruniu przy ul. Słowackiego 12 nr telefonu 669760351 pobieramy w celu : Telefonicznego i smsowego kontaktu w sprawie umówienia/odwołania/przypomnienie o wizycie oraz przesyłania wiadomości informacyjnych i/lub Przesyłania treści marketingowych, smsem i/lub Przesyłania treści marketingowych  na mój e-mail i/lub (przy zabiegach kosmetycznych – dane wrażliwe )Przechowywania informacji o stanie zdrowia: (przebyte choroby, typ  cery , stan  skóry, alergie, itp.) w celu dopasowania odpowiedniego zabiegu kosmetycznego

Jednocześnie informujemy, że zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie:  osobiście lub przez wysłanie wiadomości sms na nasz telefon 669760351, e-mail na nasz adres: kontakt@libelle.pl spod  numeru telefonu lub adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że Pani /Pana dane osobowe nie są profilowane i bez wyraźnej zgody nie będą przekazywane ani udostępniane innym podmiotom.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.