//


Rzęsy 1:1, 2D i 3 D/ Trwała na rzęsy

PRZEDŁUŻANIE RZĘS 1:1, 2D i 3D – metoda objętościowa
– to najpopularniejsza metoda zagęszczania i przedłużania rzęs. Daje najbardziej naturalny efekt (zagęszcza, wydłuża, przyciemnia). Decydują się na niego panie, które chcą zaoszczędzić czas przy wykonywaniu codziennego makijażu (nie trzeba używać maskary), często uprawiają sport (makijaż nie rozmazuje się) czy są uczulone na kosmetyki do malowania oczu oraz oczekują delikatnego, ale widocznego efektu
Przeciwwskazania:
Przedłużanie rzęs jest bardzo popularne wśród klientek gabinetów kosmetycznych. Jednak nie wszyscy mogą skorzystać z tego rodzaju upiększania. Całkowity brak naturalnych rzęs wyklucza stosowanie tego typu metod. Podobnie jak choroby oczu – zaćma, jaskra, zapalenie spojówek, zespół suchego oka, ropne zapalenie, opryszczka powiek, stany zapalne skóry powiek, infekcje bakteryjne i wirusowe oraz infekcje grzybicze oka.
– Rzęsy 1:1:  120 zł
– Rzęsy 2D i 3D:  150 zł

TRWAŁA NA RZĘSY  (trwałe podkręcenie rzęs)

marzysz o pięknych, podkręconych, pełnych objętości i blasku rzęsach?

Zapraszamy na zabieg podkręcenia rzęs za pomocą trwałej. Zabieg ten optycznie powiększa oko oraz powoduje, że spojrzenie jest bardziej wyraziste i zdyscyplinowane, a twoje rzęsy uniesione od samej nasady bez konieczności ich przedłużania.

efekt utrzymuje się od 6-8 tygodni czas trwania 45 min.

cena: 50 zł  

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress

Ta strona używa cookies.

Czytaj więcej na temat polityki cookies.